Bodrum Merkez Escort

Künye | Futbol KulisiFutbol Kulisi

2 Aralık 2022 - 02:53
SON DAKİKA

Künye

YAYIN KOORDİNATÖRÜ
Erdener Karataş

EDİTÖRLER

Enes Sönmez

SOSYAL MEDYA 

Mert Alıcı

TASARIM EKİBİ

Mustafa Karamangil

 

HUKUK DANIŞMANI
Raşit Ceran

 

REKLAM REZERVASYON
info@futbolkulisi.com

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@futbolkulisi.com

 

ADRES
Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi Nuribey Apt No:6/2 Beşiktaş – İstanbul

 

futbolkulisi.com DHA abonesidir. 

 

HAKKIMIZDA

Türkiye ve Dünya futbolunu yakından takip eden futbolkulisi.com ekibi olarak, öncelikle Türk futbolundan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini, özel röportajlar ve özel analizleri sizlerle paylaşmak ve doğru, aynı zamanda tarafsız haberleri sunmak amacıyla yola çıktık.

Misyonumuz

Türkiye ve dünyadan tüm futbol haberlerini, siz değerli okurlarımıza ulaştırmak ve gizli kalmış, konuşulmayan tüm spor kamuoyunu ilgilendiren bilgi ve belgeleri sizlere ulaştırmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en değerli, en güncel ve spor kamuoyuna yön veren bir haber sitesi olmak.

Hedeflerimiz

Türk futbolunun en çok bilinen ulusal haber siteleri arasında yer almak.

Sadece haber değil “doğru” ve “tarafsız” haberleri sizlere sunmak.

Sürekli güncel haberler ile gündemi takip etmek.

Dünya futbolunda neler oluyor an be an sizlere sunmak.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak.

futbolkulisi.com farkını özgün bir şekilde ortaya koymak.

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2022 futbolkulisi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları futbolkulisi.com’a aittir. futbolkulisi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar futbolkulisi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
futbolkulisi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. futbolkulisi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the futbolkulisi.com. However, sometimes the futbolkulisi.com uses third parties to process your information. futbolkulisi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the futbolkulisi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the futbolkulisi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the futbolkulisi.com and its services. When you use futbolkulisi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the futbolkulisi.com cookies section of our full Privacy Policy.